09/06 1392

قوانین عضویت در سایت

با تشکر از انتخاب وبسایت مؤسسه فرهنگی قرآنی بشرای وحی، قوانین سایت به صورت کامل در زیر منتشر شده‌اند. پس از مطالعه دقیق این قوانین گزینه "ضمن مطالعه قوانین، با کلیه موارد موافقم" را تیك بزنید و سپس كلید "Register" را بفشارید.

1) مسئولین سایت این حق را برای خود محفوظ می‌دارند که موضوعات، نظرات، اخبار و به طور کلی تمامی محتوای سایت و حتی در صورت لزوم حساب‌کاربری کاربران را به صلاحدید خود ویرایش یا آنها را از سایت حذف نمایند.

2) تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات نامناسب، حساب کاربری آن كاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به سایت قطع خواهد شد.

3) کاربران می بایست در هنگام ارسال سوالات، نظرات، مشکلات و پیغام‌های خود از عنوان و متن مناسب استفاده نمایند.

4) لطفاً برای ارسال نظرات، راهکارها، طرح ها، انتقادات و یا پیشنهادات خود از منوی انتقادات و پیشنهادات استفاده فرمایید و از ایجاد نظر یا مطرح کردن سوالات خود در مطالب نامرتبط با سوالتان خودداری نمایید.

5) لطفاً از ارسال نوشته‌های تکراری جداً خودداری فرمایید.

6) لطفاً از ارسال پیام تبلیغاتی خودداری فرمایید.

7) به منظور جلوگیری از سوء استفاده مؤسسات یا اشخاص سودجو از فضای سایت برای به دام انداختن کاربران، از اعلام آدرس ایمیل، شماره تلفن یا سایر روش‌های ارتباطی در نظرات خودداری فرمایید.

.: با امید به اینکه با به کارگیری قوانین سایت بتوانیم رضایت شما کاربر گرامی را جلب نماییم :.

با عنایت به اینکه نظرات و پیشنهادات شما بزرگواران در بهبود خدمات رسانی مؤسسه فرهنگی قرآنی بشرای وحی نقش مؤثری ایفا می کند و با عنایت به حدیث شریف نبوی که « مؤمن آیینه مؤمن است » ، شما نیـز آیینه ما باشید و با یادآوری نقاط قوت و ضعف وبسایت ، ما را از این فیض الهی محروم نفرمایید .


.: تنها کاربران سایت می توانند نظرات خود را ارسال نمایند (عضویت در وبسایت بشرای وحی رایگان می باشد) :.

« جهت ورود و یا عضویت در سایت اینجا کلیک فرمایید »